Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu kimdir?, Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Volkan Pehlivanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Volkan Pehlivanoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Volkan Pehlivanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. V Pehlivanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. V Pehlivanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Volkan Pehlivanoğlu ile anlaşmalı?

Volkan Pehlivanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. V Pehlivanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. V Pehlivanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 09.03.2009)

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Volkan Pehlivanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu