Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Dinçer Atila kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Dinçer Atila kimdir?, Uzm. Dr. Dinçer Atila Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Dinçer Atila yorumları, Aile Hekimliği – Van ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Dinçer Atila hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Dinçer Atila yorumlarını da bulabilirsiniz.

Dinçer Atila Kimdir?

Uzm. Dr. Dinçer Atila, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Dinçer Atila, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Dinçer Atila kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. D Atila ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Dinçer Atila için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. D Atila şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Dinçer Atila ile anlaşmalı?

Dinçer Atila kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Dinçer Atila nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dinçer Atila Aile HekimliğiVan Bahçesaray İlçe HastanesıVan İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Dinçer Atila hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Dinçer Atila Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Dinçer Atila için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dinçer Atila muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Dinçer Atila hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. D Atila ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Dinçer Atila hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. D Atila hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Dinçer Atila İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Dinçer Atila Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Dinçer Atila Diploma Aldığı Kurum

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.12.2007)
İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.12.2007)

Uzm. Dr. Dinçer Atila Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Dinçer Atila Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Dinçer Atila Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

Aile Hekimliği

İslam Mah., İslam, 65710 Bahçesaray/Van 
Van

Van Bahçesaray İlçe Hastanesı

Hatuniye, Cambazoğlu Sk., 65100 İpekyolu/Van Merkez/Van 
Van

Van İl Sağlık Müdürlüğü

Uzm. Dr. Dinçer Atila instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dinçer Atila Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dinçer Atila Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Dinçer Atila Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu