Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Giriş Yeni Üyelik

YASAL UYARI

Ana Sayfa » YASAL UYARI

Merhaba, Anasayfada yer alan doktor profilleri tamamen onaylı profillerdir. Ancak sitemizin blog kısmında yer alan biyografi yazıları internet ortamında yer alan biyografi yazılarından alıntı yapılarak eklenmiştir. Herhangi bir olumsuz yorum kesinlikle yer almamaktadır. Hastalara değerli doktorlarımızın biyografileri hakkında bilgi veren bir web sitesidir. Size ait biyografi yazısını kaldırtmak için aşağıdaki yazıyı okuyup mail ile iletişime geçerseniz 2 gün içerisinde gerekli düzenleme yapılacaktır.

Web Sayfamız aşağıda belirtilen 5651 Sayılı Kanunun 5.Maddesi Hükümlerine göre Yer Sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde aşağıdaki ilgili yönetmeliğin UYAR-KALDIR maddesi ile paylaşım yapılmaktadır.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

             MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Web sayfamızda yer alan içerikler çeşitli doktor sitelerinden alıntı yapılarak alınmıştır.  Tamamen internet ortamında bulunan bilgilerdir. Dilerseniz size ait bir profil sayfası oluşturabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz bilgileri ekleyip değiştirebilirsiniz ücretsiz bir şekilde..

Telif içeriği olduğu düşünülen Hak Sahibi kişiler veya meslek birlikleri Sayfa tanıtımı içeren Telefon veya Adres bilgisi gibi tüm bilgileri bizlere gönderebilir tüm içerik ile değiştirtebilir.

Telif hakkına konu olan sayfanın veya bilgilerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirler, buna takriben en geç üç (3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse biyografi yazısı sayfamızdan kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki sayfamızın amacı değerli doktorlarımızın biyografi hakkında kendilerine muayene olmadan önce bilgi sahibi yapmaktır. Sayfamızda dikkatlice incelendiğinde hiç bir doktorumuza izni olmadan telefon numarası, adres bilgisi veya sosyal medya bilgileri asla yayınlanmamaktadır. Ekletmek veya kaldırtmak istediğiniz bilgileri Mail olarak iletişime geçmeniz yeterli..

Telif Bildirimi Göndermeden önce YAYBİR (Yayıncılar telif hakları ve lisanslama meslek birliği) ‘nin Konu ile ilgili Sayfasına Burayı Tıklayarak ilgili yönetmeliklere ulaşabilirsiniz.

Telif Bildirimi Göndermek için Tıklayın

Mail: [email protected]

Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene

PDF kitap indir
Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer