Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Kerem Kayalı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Kerem Kayalı kimdir?, Uzm. Dr. Kerem Kayalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Kerem Kayalı yorumları, Aile Hekimliği – Tekirdağ ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Kerem Kayalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Kerem Kayalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kerem Kayalı Kimdir?

Uzm. Dr. Kerem Kayalı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Kerem Kayalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Kerem Kayalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Kayalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Kerem Kayalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Kayalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kerem Kayalı ile anlaşmalı?

Kerem Kayalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Kerem Kayalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Tekirdağ Muratlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Kerem Kayalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Kerem Kayalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kerem Kayalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Kerem Kayalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Kayalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Kerem Kayalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Kayalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Kerem Kayalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Bakırköy Dr.sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 05.10.2007)

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Doktorun Muayenehane Adresi:

No:71, Muradiye, Mustafa Kemal Atatürk Cd., 59700 Muratlı/Tekirdağ 
Tekirdağ

Tekirdağ Muratlı Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Kerem Kayalı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Kerem Kayalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu