Aile Hekimleri

Dr. Esra Taktak Yılmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Esra Taktak Yılmaz kimdir?, Dr. Esra Taktak Yılmaz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Esra Taktak Yılmaz yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Esra Taktak Yılmaz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Esra Taktak Yılmaz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Esra Taktak Yılmaz Kimdir?

Dr. Esra Taktak Yılmaz, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Taktak Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Esra Taktak Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Esra Taktak Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Esra Taktak Yılmaz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Esra Taktak Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Esra Taktak Yılmaz Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Esra Taktak Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Esra Taktak Yılmaz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Esra Taktak Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Yılmaz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Esra Taktak Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Esra Taktak Yılmaz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Esra Taktak Yılmaz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Esra Taktak Yılmaz Diploma Aldığı Kurum

Dr. Esra Taktak Yılmaz Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Esra Taktak Yılmaz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Esra Taktak Yılmaz Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Esra Taktak Yılmaz instagram: Eklenmedi

Dr. Esra Taktak Yılmaz Facebook: Eklenmedi

Dr. Esra Taktak Yılmaz Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Esra Taktak Yılmaz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu