Uzm. Dr. Huriye Karamanlı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı kimdir?, Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Huriye Karamanlı yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Huriye Karamanlı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Huriye Karamanlı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Huriye Karamanlı Kimdir?

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Huriye Karamanlı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Huriye Karamanlı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Karamanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Huriye Karamanlı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Karamanlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Huriye Karamanlı ile anlaşmalı?

Huriye Karamanlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Huriye Karamanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Huriye Karamanlı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Huriye Karamanlı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Huriye Karamanlı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Huriye Karamanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Karamanlı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Huriye Karamanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Karamanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Huriye Karamanlı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Diploma Aldığı Kurum

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.07.2006)

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Huriye Karamanlı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene