Aile Hekimleri

Dr. Kenan Taştan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Kenan Taştan kimdir?, Dr. Kenan Taştan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Kenan Taştan yorumları, Aile Hekimliği – Erzurum ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Kenan Taştan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Kenan Taştan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kenan Taştan Kimdir?

Dr. Kenan Taştan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Kenan Taştan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Kenan Taştan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. K Taştan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Kenan Taştan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. K Taştan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kenan Taştan ile anlaşmalı?

Kenan Taştan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Kenan Taştan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Kenan Taştan Atatürk Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Kenan Taştan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Kenan Taştan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Kenan Taştan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kenan Taştan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Kenan Taştan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. K Taştan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Kenan Taştan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. K Taştan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Kenan Taştan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Kenan Taştan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Kenan Taştan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Kenan Taştan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Kenan Taştan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Kenan Taştan Doktorun Muayenehane Adresi:

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum 
Erzurum

Atatürk Üniversitesi

Dr. Kenan Taştan instagram: Eklenmedi

Dr. Kenan Taştan Facebook: Eklenmedi

Dr. Kenan Taştan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Kenan Taştan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu