Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi kimdir?, Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi yorumları, Aile Hekimliği – Tekirdağ ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Gökhan Kocaçiftçi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gökhan Kocaçiftçi Kimdir?

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Kocaçiftçi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Kocaçiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Kocaçiftçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gökhan Kocaçiftçi ile anlaşmalı?

Gökhan Kocaçiftçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Msb 1. Basamak Sağlık TesisiTekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Kocaçiftçi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Kocaçiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Diploma Aldığı Kurum

Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 21.10.2010)

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Tekirdağ

Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi

Zafer Mah., Bülent Ecevit Blv. No:33, 59850 Çorlu/Tekirdağ 
Tekirdağ

Tekırdağ Çorlu Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Gökhan Kocaçiftçi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu