Aile Hekimleri

Dr. Yücel Bostan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Yücel Bostan kimdir?, Dr. Yücel Bostan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Yücel Bostan yorumları, Aile Hekimliği – Aksaray ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Yücel Bostan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Yücel Bostan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yücel Bostan Kimdir?

Dr. Yücel Bostan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Yücel Bostan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Yücel Bostan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Y Bostan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Yücel Bostan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Y Bostan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yücel Bostan ile anlaşmalı?

Yücel Bostan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Yücel Bostan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Yücel Bostan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Yücel Bostan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Yücel Bostan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Yücel Bostan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yücel Bostan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Yücel Bostan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Y Bostan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Yücel Bostan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Y Bostan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Yücel Bostan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Yücel Bostan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Yücel Bostan Diploma Aldığı Kurum

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.07.2010)

Dr. Yücel Bostan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Yücel Bostan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Yücel Bostan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Dr. Yücel Bostan instagram: Eklenmedi

Dr. Yücel Bostan Facebook: Eklenmedi

Dr. Yücel Bostan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Yücel Bostan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu