Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu kimdir?, Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Sema Ayazoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sema Ayazoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Ayazoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Ayazoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Ayazoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sema Ayazoğlu ile anlaşmalı?

Sema Ayazoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Aile HekimliğiSb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Ayazoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Ayazoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.11.2006)

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Eğitim, Dr. Erkin Cd., 34722 Kadıköy/İstanbul 
İstanbul

Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sema Ayazoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu