Dr. Phyo Paing Aye kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Phyo Paing Aye kimdir?, Dr. Phyo Paing Aye Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Phyo Paing Aye yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Phyo Paing Aye hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Phyo Paing Aye yorumlarını da bulabilirsiniz.

Phyo Paing Aye Kimdir?

Dr. Phyo Paing Aye, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Phyo Paing Aye, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Phyo Paing Aye kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. P Aye ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Phyo Paing Aye için nasıl randevu alabilirim?

Dr. P Aye şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Dr. Phyo Paing Aye nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Phyo Paing Aye Silivri 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Phyo Paing Aye hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Phyo Paing Aye Aile Hekimliği, uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve hastalıkları hususunda çalışıyor.


Dr. Phyo Paing Aye için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Phyo Paing Aye muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Phyo Paing Aye hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. P Aye ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Phyo Paing Aye hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. P Aye hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Phyo Paing Aye İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Phyo Paing Aye Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Phyo Paing Aye Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Dr. Phyo Paing Aye Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Phyo Paing Aye Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Phyo Paing Aye Doktorun Muayenehane Adresi:

Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Şerif Sk. No:11, 34570 Silivri/İstanbul 
Silivri, İstanbul

Silivri 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

Dr. Phyo Paing Aye instagram: Eklenmedi

Dr. Phyo Paing Aye Facebook: Eklenmedi

Dr. Phyo Paing Aye Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Phyo Paing Aye Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene