Aile Hekimleri

Dr. Nazmiye Çalışkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nazmiye Çalışkan kimdir?, Dr. Nazmiye Çalışkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nazmiye Çalışkan yorumları, Aile Hekimliği – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nazmiye Çalışkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nazmiye Çalışkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nazmiye Çalışkan Kimdir?

Dr. Nazmiye Çalışkan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Nazmiye Çalışkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nazmiye Çalışkan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Çalışkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nazmiye Çalışkan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Çalışkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nazmiye Çalışkan ile anlaşmalı?

Nazmiye Çalışkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Nazmiye Çalışkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nazmiye Çalışkan Aile HekimliğiSakarya İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nazmiye Çalışkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nazmiye Çalışkan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Nazmiye Çalışkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nazmiye Çalışkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nazmiye Çalışkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Çalışkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nazmiye Çalışkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Çalışkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nazmiye Çalışkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nazmiye Çalışkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nazmiye Çalışkan Diploma Aldığı Kurum

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.07.2007)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.07.2007)

Dr. Nazmiye Çalışkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nazmiye Çalışkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nazmiye Çalışkan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Camili Mahallesi, Resmi Daireler Yerleşkesi D:c, 54100 Adapazarı/Sakarya 
Sakarya

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü

Dr. Nazmiye Çalışkan instagram: Eklenmedi

Dr. Nazmiye Çalışkan Facebook: Eklenmedi

Dr. Nazmiye Çalışkan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nazmiye Çalışkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu