Acil Tıp Doktorları

Dr. Hızır Ufuk Akdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hızır Ufuk Akdemir kimdir?, Dr. Hızır Ufuk Akdemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hızır Ufuk Akdemir yorumları, Acil Tıp – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hızır Ufuk Akdemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hızır Ufuk Akdemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hızır Ufuk Akdemir Kimdir?

Dr. Hızır Ufuk Akdemir, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Hızır Ufuk Akdemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hızır Ufuk Akdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Akdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hızır Ufuk Akdemir için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Akdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hızır Ufuk Akdemir ile anlaşmalı?

Hızır Ufuk Akdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Hızır Ufuk Akdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hızır Ufuk Akdemir 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hızır Ufuk Akdemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Hızır Ufuk Akdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hızır Ufuk Akdemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hızır Ufuk Akdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Akdemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hızır Ufuk Akdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Akdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hızır Ufuk Akdemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun 
Samsun

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr. Hızır Ufuk Akdemir instagram: Eklenmedi

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Facebook: Eklenmedi

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hızır Ufuk Akdemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu