Acil Tıp Doktorları

Uzm. Dr. Nihat Ak kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Nihat Ak kimdir?, Uzm. Dr. Nihat Ak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Nihat Ak yorumları, Acil Tıp – Tekirdağ ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Nihat Ak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Nihat Ak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nihat Ak Kimdir?

Uzm. Dr. Nihat Ak, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Nihat Ak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Nihat Ak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. N Ak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Nihat Ak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Nihat Ak Özel Alanya Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Nihat Ak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Nihat Ak Acil Tıp, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Nihat Ak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Nihat Ak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Nihat Ak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. N Ak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Nihat Ak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. N Ak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Nihat Ak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Nihat Ak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Nihat Ak Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 10.04.2013)

Uzm. Dr. Nihat Ak Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Nihat Ak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Nihat Ak Doktorun Muayenehane Adresi:

Kadıpaşa, Stad Cd. 28/A, 07400 Alanya/Antalya 
Antalya

Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Uzm. Dr. Nihat Ak instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nihat Ak Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nihat Ak Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Nihat Ak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu