Dr. Cumhur Uzunay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Cumhur Uzunay kimdir?, Dr. Cumhur Uzunay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Cumhur Uzunay yorumları, Aile Hekimliği – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Cumhur Uzunay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Cumhur Uzunay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cumhur Uzunay Kimdir?

Dr. Cumhur Uzunay, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Cumhur Uzunay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Cumhur Uzunay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Uzunay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Cumhur Uzunay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cumhur Uzunay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Cumhur Uzunay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Cumhur Uzunay Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Cumhur Uzunay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cumhur Uzunay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Cumhur Uzunay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Uzunay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Cumhur Uzunay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Uzunay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Cumhur Uzunay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Cumhur Uzunay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Cumhur Uzunay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Cumhur Uzunay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Cumhur Uzunay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Cumhur Uzunay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Cumhur Uzunay instagram: Eklenmedi

Dr. Cumhur Uzunay Facebook: Eklenmedi

Dr. Cumhur Uzunay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Cumhur Uzunay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene