Dr. Recai Kadir Akbuğa kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Recai Kadir Akbuğa kimdir?, Dr. Recai Kadir Akbuğa Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Recai Kadir Akbuğa yorumları, Aile Hekimliği – Adıyaman ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Recai Kadir Akbuğa hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Recai Kadir Akbuğa yorumlarını da bulabilirsiniz.

Recai Kadir Akbuğa Kimdir?

Dr. Recai Kadir Akbuğa, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Recai Kadir Akbuğa, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Recai Kadir Akbuğa kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. R Akbuğa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Recai Kadir Akbuğa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Recai Kadir Akbuğa bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Recai Kadir Akbuğa hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Recai Kadir Akbuğa Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Recai Kadir Akbuğa için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Recai Kadir Akbuğa muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Recai Kadir Akbuğa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. R Akbuğa ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Recai Kadir Akbuğa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. R Akbuğa hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Recai Kadir Akbuğa İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Recai Kadir Akbuğa Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Recai Kadir Akbuğa Diploma Aldığı Kurum

Dr. Recai Kadir Akbuğa Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Recai Kadir Akbuğa Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Recai Kadir Akbuğa Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Recai Kadir Akbuğa instagram: Eklenmedi

Dr. Recai Kadir Akbuğa Facebook: Eklenmedi

Dr. Recai Kadir Akbuğa Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Recai Kadir Akbuğa Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene