Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Giriş Yeni Üyelik

Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren

Kardiyoloji Doktorları
Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren

Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren

İZMİR ÇİĞLİ Kardiyoloji Doktorları

puan 1 Yorum
Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren Yrd. Doç. Dr. Öğretim Üyesi Murat Eren
8229/1 Sok.No:56, Çiğli/İzmir Özel Kent Hastanesi

Kabul Edilen Hastalar Sigortalı & Sigortasız Hastalar

Kabul Edilen Yaş Grubu Yetişkin & Çocuk Hastalar

Ödeme Yolları Nakit & Kredi Kartı

Randevu Türü Yüzyüze

Dr. Öğretim Üyesi(Yrd. Doçent Doktor) Murat Eren, İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni dönem 2.si olarak bitirerek Tıp Doktoru unvanını aldı. 2006 – 2012 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini sürdürdü. 2012 yılında “ Akut Koroner Sendrom Olgularında, Başvuru Sırasındaki Nötrofil / Lenfosit Oranının Kardiyovasküler Sonuçları ve Mortaliteyi Öngördürücü Değeri” başlıklı tıpta uzmanlık bitirme teziyle ihtisasını tamamlayarak Kardiyoloji (Kalp ve Damar Hastalıkları) Uzmanı unvanını aldı.

Tıpta uzmanlık bitirme tezi, aynı yıl İstanbul’da 3.sü organize edilen Dünya Kalp Yetmezliği Kongre’sinde sözlü bildiri olarak sunulmak üzere seçildi. 2012 – 2014 yılları arasında devlet hizmet yükümlülüğünü İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniği’nde tamamlayarak, sırasıyla İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastane’sinde, Tekirdağ Devlet Hastane’sinde ve Etimesgut Devlet Hastanesi’nde T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı uzman hekim olarak hizmet verdi. 2017 yılından itibaren Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. 2019, 2020 ve 2021 yıllarında Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerine lisans düzeyinde pratik ve teorik öğretim verdi. 2019 yılında Kardiyoloji dalında doktor öğretim üyesi(Yrd. Doç. Dr.)akademik unvanını aldı.

2021 yılı Ağustos itibari ile İzmir ilinde Kent Sağlık Grubu’nda(Kent Hastanesi Çiğli ve Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi) hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

Kardiyoloji alanında ulusal ve uluslararası düzeyde yayınlanmış makale, kitap bölümü, bildirisi ve toplantı katılımı mevcuttur. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Murat Eren evli ve iki çocuk babasıdır.

Deneyimler

Ekokardiyografi (kalp ultrasonu) uygulamaları

Kalp kapak hastalıkları, erişkin konjenital kalp hastalıkları (erişkin doğuştan kalp anormallikleri) ve kalp yetmezliği hastalarının kardiyak görüntüleme (kalp ultrasonu- ekokardiyografi eşliğinde) ile detaylı değerlendirmesi

Kanser hastalarında (onkoloji) kemoterapi sürecine başlamadan ve takipte kalp açısından değerlendirme

Kalp ve damar hastalıklarından birincil korunma (kalp hastası olma riskinin belirlenmesi ve bu riskin yönetimi)

Hiperkolesterolemi (kolesterol yüksekliği)

Hipertansiyon (yüksek tansiyon)

Koroner arter hastalığı (kalp damar hastalığı

Senkop ( Bayılma)

Ailesel ( Genetik-Kalıtımsal) kalp hastalıkları tanı ve takibi

Sporcu sağlığı

Ritim bozukluğu ve atriyal fibrilasyon (AF)

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler

İzmir Tabip Odası

Kardiyovasküler Akademi Derneği

Türk Kardiyoloji Derneği

Avrupa Kalp Ritm Birliği (EHRA)

Pazartesi Mesai Saatleri

Kapalı

Salı Mesai Saatleri

Kapalı

Çarşamba Mesai Saatleri

Kapalı

Perşembe Mesai Saatleri

Kapalı

Cuma Mesai Saatleri

Kapalı

Cumartesi Mesai Saatleri

Kapalı

Pazar Mesai Saatleri

Kapalı

Safiye Kutlucanpuan

Çok ilgili ve işini titiz yapan bir doktor kendisi, annemi Murat beyin yanına götürdüğümüzde kalp spazmı şüphesi ile bütün tahlillerini alarak anjiyo oldu şimdi sağlığı çok iyi , ALLAH razı olsun kendisinden.

Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene

PDF kitap indir
Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer