Uzm. Dt. İlhan Uzel kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dt. İlhan Uzel kimdir?, Uzm. Dt. İlhan Uzel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dt. İlhan Uzel yorumları, Diş Hekimi – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dt. İlhan Uzel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dt.İlhan Uzel yorumlarını da bulabilirsiniz.

İlhan Uzel Kimdir?

Uzm. Dt. İlhan Uzel, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. İlhan Uzel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dt. İlhan Uzel kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dt. � Uzel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dt. İlhan Uzel için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dt. � Uzel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İlhan Uzel ile anlaşmalı?

İlhan Uzel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dt. İlhan Uzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dt. İlhan Uzel Ege Ünv. Diş Hekimliği.fakülte bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dt. İlhan Uzel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dt. İlhan Uzel Diş Hekimi, uzmanıdır.


Uzm. Dt. İlhan Uzel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dt. İlhan Uzel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dt. İlhan Uzel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dt. � Uzel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dt. İlhan Uzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dt. � Uzel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dt. İlhan Uzel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dt. İlhan Uzel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dt. İlhan Uzel Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dt. İlhan Uzel Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dt. İlhan Uzel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dt. İlhan Uzel Doktorun Muayenehane Adresi:

Ege Üniversitesi Kampüsü, Erzene, 35040 Bornova/İzmir 
İzmir

Ege Ünv. Diş Hekimliği.fakülte

Uzm. Dt. İlhan Uzel instagram: Eklenmedi

Uzm. Dt. İlhan Uzel Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dt. İlhan Uzel Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dt. İlhan Uzel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene