Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan kimdir?, Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan yorumları, Aile Hekimliği – Erzurum ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Zerrin Gamsızkan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zerrin Gamsızkan Kimdir?

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Zerrin Gamsızkan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Z Gamsızkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Z Gamsızkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zerrin Gamsızkan ile anlaşmalı?

Zerrin Gamsızkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Z Gamsızkan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Z Gamsızkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.03.2007)

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Düzce

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zerrin Gamsızkan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu