Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Zehra Kubalı kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Zehra Kubalı kimdir?, Uzm. Dr. Zehra Kubalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Zehra Kubalı yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Zehra Kubalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Zehra Kubalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zehra Kubalı Kimdir?

Uzm. Dr. Zehra Kubalı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Zehra Kubalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Zehra Kubalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Z Kubalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Zehra Kubalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Z Kubalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zehra Kubalı ile anlaşmalı?

Zehra Kubalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Zehra Kubalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Zehra Kubalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Zehra Kubalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zehra Kubalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Zehra Kubalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Z Kubalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Zehra Kubalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Z Kubalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Zehra Kubalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 21.07.1995)

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Zehra Kubalı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zehra Kubalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu