Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz kimdir?, Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Yeliz Serinsöz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yeliz Serinsöz Kimdir?

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeliz Serinsöz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Serinsöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Serinsöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yeliz Serinsöz ile anlaşmalı?

Yeliz Serinsöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Serinsöz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Serinsöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Bakırköy Dr.sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 05.09.2008)

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yeliz Serinsöz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu