Uzm. Dr. Yaşar Koşar kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Yaşar Koşar kimdir?, Uzm. Dr. Yaşar Koşar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Yaşar Koşar yorumları, Aile Hekimliği – Malatya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Yaşar Koşar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Yaşar Koşar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Yaşar Koşar Kimdir?

Uzm. Dr. Yaşar Koşar, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşar Koşar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Yaşar Koşar kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Koşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Yaşar Koşar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Koşar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Yaşar Koşar ile anlaşmalı?

Yaşar Koşar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Yaşar Koşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Aile HekimliğiMalatya Halk Sağlığı MüdürlüğüMalatya İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Yaşar Koşar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Yaşar Koşar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yaşar Koşar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Yaşar Koşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Koşar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Yaşar Koşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Koşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Yaşar Koşar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Diploma Aldığı Kurum

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 31.07.2009)

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Malatya

Aile Hekimliği

Hamidiye, İnönü Cd. No:5, 44200 Merkez/Malatya Merkez/Malatya 
Malatya

Malatya Halk Sağlığı Müdürlüğü

Hamidiye, İnönü Cd. No:5, 44200 Merkez/Malatya Merkez/Malatya 
Malatya

Malatya İl Sağlık Müdürlüğü

Uzm. Dr. Yaşar Koşar instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Yaşar Koşar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene