Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek kimdir?, Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Vesile Meltem Özbek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Vesile Meltem Özbek Kimdir?

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Vesile Meltem Özbek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. V Özbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. V Özbek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Vesile Meltem Özbek ile anlaşmalı?

Vesile Meltem Özbek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. V Özbek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. V Özbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.07.2001)

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Vesile Meltem Özbek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu