Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Ümit Turan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ümit Turan kimdir?, Uzm. Dr. Ümit Turan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ümit Turan yorumları, Genel Cerrahi – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ümit Turan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ümit Turan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ümit Turan Kimdir?

Uzm. Dr. Ümit Turan, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ümit Turan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ümit Turan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Turan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ümit Turan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Turan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ümit Turan ile anlaşmalı?

Ümit Turan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ümit Turan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ümit Turan Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ümit Turan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ümit Turan Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ümit Turan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ümit Turan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ümit Turan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Turan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ümit Turan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Turan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ümit Turan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ümit Turan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ümit Turan Diploma Aldığı Kurum

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 04.08.2010)

Uzm. Dr. Ümit Turan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ümit Turan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ümit Turan Doktorun Muayenehane Adresi:

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana 
Adana

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Ümit Turan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ümit Turan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ümit Turan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ümit Turan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu