Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Ülker Bilgili kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ülker Balakalı kimdir?, Uzm. Dr. Ülker Balakalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ülker Balakalı yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ülker Balakalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ülker Balakalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ülker Balakalı Kimdir?

Uzm. Dr. Ülker Balakalı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ülker Balakalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ülker Balakalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Balakalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ülker Balakalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ülker Balakalı ile anlaşmalı?

Ülker Balakalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ülker Balakalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ülker Balakalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ülker Balakalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ülker Balakalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ülker Balakalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ülker Balakalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ülker Balakalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 11.11.2011)

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Ülker Balakalı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ülker Balakalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu