Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer kimdir?, Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Tevfik Tanju Yılmazer yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tevfik Tanju Yılmazer Kimdir?

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Tevfik Tanju Yılmazer, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Yılmazer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Yılmazer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Tevfik Tanju Yılmazer ile anlaşmalı?

Tevfik Tanju Yılmazer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Yılmazer ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Yılmazer hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Diploma Aldığı Kurum

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.09.1999)

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tevfik Tanju Yılmazer Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu