Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Tayfun Gülen kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Tayfun Gülen kimdir?, Uzm. Dr. Tayfun Gülen Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Tayfun Gülen yorumları, Aile Hekimliği – Ordu ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Tayfun Gülen hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Tayfun Gülen yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tayfun Gülen Kimdir?

Uzm. Dr. Tayfun Gülen, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Tayfun Gülen, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Tayfun Gülen kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Gülen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Tayfun Gülen için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Gülen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Tayfun Gülen ile anlaşmalı?

Tayfun Gülen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Tayfun Gülen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Tayfun Gülen hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Tayfun Gülen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tayfun Gülen muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Tayfun Gülen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Gülen ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Tayfun Gülen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Gülen hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Tayfun Gülen İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Diploma Aldığı Kurum

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.04.2009)

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ordu

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Tayfun Gülen instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tayfun Gülen Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu