Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Tanju Taşkın kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Tanju Taşkın kimdir?, Uzm. Dr. Tanju Taşkın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Tanju Taşkın yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Tanju Taşkın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Tanju Taşkın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tanju Taşkın Kimdir?

Uzm. Dr. Tanju Taşkın, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Tanju Taşkın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Tanju Taşkın kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Taşkın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Tanju Taşkın için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Taşkın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Tanju Taşkın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tanju Taşkın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Tanju Taşkın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Tanju Taşkın Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Spinal ve epidural anestezi alanlarında hizmet vermekte ve Kardiyak Anestezi, Ağrısız Doğum, Anestezi (Narkoz), Bölgesel Zayıflama, Lazer hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Tanju Taşkın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tanju Taşkın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Tanju Taşkın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Taşkın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Tanju Taşkın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Taşkın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Kardiyak Anestezi, Ağrısız Doğum, Anestezi (Narkoz)

Uzm. Dr. Tanju Taşkın İlgilendiği Hastalıklar

 • Kardiyak Anestezi 
 • Ağrısız Doğum 
 • Anestezi (Narkoz) 
 • Bölgesel Zayıflama 
 • Lazer   

   

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Uyguladığı Tedaviler

   

   

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Diploma Aldığı Kurum

 • Kardiyak Anestezi
 • Ağrısız Doğum
 • Anestezi (Narkoz)
 • Bölgesel Zayıflama
 • Lazer

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Uzmanlık Aldığı Kurum

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Doktorun Muayenehane Adresi:

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Tanju Taşkın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu