Genel Cerrahi Doktorları

Uzm. Dr. Tanju Erdik kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Tanju Erdik kimdir?, Uzm. Dr. Tanju Erdik Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Tanju Erdik yorumları, Genel Cerrahi – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Tanju Erdik hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Tanju Erdik yorumlarını da bulabilirsiniz.

Tanju Erdik Kimdir?

Uzm. Dr. Tanju Erdik, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tanju Erdik, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Tanju Erdik kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Erdik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Tanju Erdik için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Erdik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Tanju Erdik ile anlaşmalı?

Tanju Erdik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Tanju Erdik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tanju Erdik T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Tanju Erdik hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Tanju Erdik Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Tanju Erdik için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tanju Erdik muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Tanju Erdik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Erdik ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Tanju Erdik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Erdik hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Tanju Erdik İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Tanju Erdik Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Tanju Erdik Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Tanju Erdik Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Tanju Erdik Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Tanju Erdik Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast.

Uzm. Dr. Tanju Erdik instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tanju Erdik Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tanju Erdik Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Tanju Erdik Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu