Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir kimdir?, Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Süheyla Akdemir yorumları, Aile Hekimliği – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Süheyla Akdemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Süheyla Akdemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Süheyla Akdemir Kimdir?

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Süheyla Akdemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Süheyla Akdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Akdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Süheyla Akdemir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Akdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Süheyla Akdemir ile anlaşmalı?

Süheyla Akdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Süheyla Akdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Adana Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiAdana Thsk – Toplum Sağlığı MerkeziAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Süheyla Akdemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Süheyla Akdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Süheyla Akdemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Süheyla Akdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Akdemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Süheyla Akdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Akdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Süheyla Akdemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana 
Adana

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Reşatbey Mah., 5 Ocak Cad. No:53, 01140 Seyhan/Adana 
Adana

Adana Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

 
Adana

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Süheyla Akdemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu