Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan kimdir?, Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Songül Kılıçaslan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Songül Kılıçaslan Kimdir?

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Songül Kılıçaslan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Kılıçaslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Kılıçaslan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Songül Kılıçaslan ile anlaşmalı?

Songül Kılıçaslan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Kılıçaslan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Kılıçaslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Diploma Aldığı Kurum

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.10.2007)

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Songül Kılıçaslan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu