Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Şöhret Tuna kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Şöhret Tuna kimdir?, Uzm. Dr. Şöhret Tuna Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Şöhret Tuna yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Şöhret Tuna hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Şöhret Tuna yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şöhret Tuna Kimdir?

Uzm. Dr. Şöhret Tuna, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şöhret Tuna, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Şöhret Tuna kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Tuna ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Şöhret Tuna için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Tuna şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şöhret Tuna ile anlaşmalı?

Şöhret Tuna kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Şöhret Tuna nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Şöhret Tuna hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Şöhret Tuna için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şöhret Tuna muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Şöhret Tuna hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Tuna ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Şöhret Tuna hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Tuna hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Şöhret Tuna İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 19.01.2010)

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Şöhret Tuna instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şöhret Tuna Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu