Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Sinem Karagöz kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Sinem Karagöz kimdir?, Uzm. Dr. Sinem Karagöz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Sinem Karagöz yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Sinem Karagöz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Sinem Karagöz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sinem Karagöz Kimdir?

Uzm. Dr. Sinem Karagöz, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinem Karagöz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Sinem Karagöz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Karagöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Sinem Karagöz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Karagöz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sinem Karagöz ile anlaşmalı?

Sinem Karagöz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Sinem Karagöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Sinem Karagöz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Sinem Karagöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sinem Karagöz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Sinem Karagöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Karagöz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Sinem Karagöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Karagöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Sinem Karagöz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.02.2011)

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Doktorun Muayenehane Adresi:

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi, Basın Sitesi, 35360 Karabağlar/İzmir 
İzmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Sinem Karagöz instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sinem Karagöz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu