Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Sibel Canbolant kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Sibel Canbolant kimdir?, Uzm. Dr. Sibel Canbolant Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Sibel Canbolant yorumları, Aile Hekimliği – Hatay ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Sibel Canbolant hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Sibel Canbolant yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sibel Canbolant Kimdir?

Uzm. Dr. Sibel Canbolant, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Sibel Canbolant, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Sibel Canbolant kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Canbolant ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Sibel Canbolant için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Canbolant şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sibel Canbolant ile anlaşmalı?

Sibel Canbolant kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Sibel Canbolant nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Sibel Canbolant hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Sibel Canbolant için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Canbolant muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Sibel Canbolant hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Canbolant ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Sibel Canbolant hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Canbolant hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Sibel Canbolant İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 04.12.2006)

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Hatay

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Sibel Canbolant instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Sibel Canbolant Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu