Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Sevda Tan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Sevda Tan kimdir?, Uzm. Dr. Sevda Tan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Sevda Tan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Sevda Tan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Sevda Tan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevda Tan Kimdir?

Uzm. Dr. Sevda Tan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevda Tan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Sevda Tan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Tan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Sevda Tan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Tan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Sevda Tan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sevda Tan Uzm. Dr. Sevda TAN bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Sevda Tan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Sevda Tan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Spinal ve epidural anestezi alanlarında hizmet vermekte ve Ozon Tedavisi, Topuk Dikeni, Biyoelektrik Tedavisi, Boyun Fıtığı hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Sevda Tan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sevda Tan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Sevda Tan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Tan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Sevda Tan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Tan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ozon Tedavisi, Topuk Dikeni, Biyoelektrik Tedavisi

Uzm. Dr. Sevda Tan İlgilendiği Hastalıklar

 • Ozon Tedavisi 
 • Topuk Dikeni 
 • Biyoelektrik Tedavisi 
 • Boyun Fıtığı     

   

  Uzm. Dr. Sevda Tan Uyguladığı Tedaviler

 • Akupunktur Tedavisi
 • Spinal ve epidural anestezi  

   

  Uzm. Dr. Sevda Tan Diploma Aldığı Kurum

 • Ozon Tedavisi
 • Topuk Dikeni
 • Biyoelektrik Tedavisi
 • Boyun Fıtığı

  Uzm. Dr. Sevda Tan Uzmanlık Aldığı Kurum

 • Akupunktur Tedavisi
 • Spinal ve epidural anestezi

  Uzm. Dr. Sevda Tan Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

  Uzm. Dr. Sevda Tan Doktorun Muayenehane Adresi:

  Fethiye Mah. FSM Bulvarı No: 155 
  Yıldırım, Bursa

  Uzm. Dr. Sevda TAN

  Uzm. Dr. Sevda Tan instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Sevda Tan Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Sevda Tan Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Sevda Tan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu