Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan kimdir?, Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Serhat Aydoğan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Serhat Aydoğan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Serhat Aydoğan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Serhat Aydoğan Kimdir?

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Serhat Aydoğan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Serhat Aydoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Aydoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Serhat Aydoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Aydoğan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Serhat Aydoğan ile anlaşmalı?

Serhat Aydoğan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Serhat Aydoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Kayseri Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Serhat Aydoğan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Serhat Aydoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serhat Aydoğan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Serhat Aydoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Aydoğan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Serhat Aydoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Aydoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Serhat Aydoğan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Doktorun Muayenehane Adresi:

Camiicedit, 38400 Develi/Kayseri Province 
Kayseri

Kayseri Develi Hatice Muammer Kocatürk Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serhat Aydoğan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu