Acil Tıp Doktorları

Uzm. Dr. Serdar Gürler kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Serdar Gürler kimdir?, Uzm. Dr. Serdar Gürler Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Serdar Gürler yorumları, Acil Tıp – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Serdar Gürler hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Serdar Gürler yorumlarını da bulabilirsiniz.

Serdar Gürler Kimdir?

Uzm. Dr. Serdar Gürler, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Serdar Gürler, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Serdar Gürler kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Gürler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Serdar Gürler için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Gürler şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Serdar Gürler ile anlaşmalı?

Serdar Gürler kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Serdar Gürler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Serdar Gürler Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Serdar Gürler hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Serdar Gürler Acil Tıp, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Serdar Gürler için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Serdar Gürler muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Serdar Gürler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Gürler ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Serdar Gürler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Gürler hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Serdar Gürler İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Serdar Gürler Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Serdar Gürler Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Serdar Gürler Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Serdar Gürler Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Serdar Gürler Doktorun Muayenehane Adresi:

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara 
Ankara

Ankara Üniversitesi

Uzm. Dr. Serdar Gürler instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serdar Gürler Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serdar Gürler Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Serdar Gürler Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu