Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Şenol Atasoy kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Şenol Atasoy kimdir?, Uzm. Dr. Şenol Atasoy Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Şenol Atasoy yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Şenol Atasoy hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Şenol Atasoy yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şenol Atasoy Kimdir?

Uzm. Dr. Şenol Atasoy, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şenol Atasoy, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Şenol Atasoy kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Atasoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Şenol Atasoy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Atasoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şenol Atasoy ile anlaşmalı?

Şenol Atasoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Şenol Atasoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Şenol Atasoy hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Şenol Atasoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şenol Atasoy muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Şenol Atasoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Atasoy ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Şenol Atasoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Atasoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Şenol Atasoy İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Diploma Aldığı Kurum

Bezmi Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.11.2009)

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Şenol Atasoy instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenol Atasoy Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu