Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Şengül Bilgili kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Şengül Balakalı kimdir?, Uzm. Dr. Şengül Balakalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Şengül Balakalı yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Şengül Balakalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Şengül Balakalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şengül Balakalı Kimdir?

Uzm. Dr. Şengül Balakalı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şengül Balakalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Şengül Balakalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Balakalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Şengül Balakalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şengül Balakalı ile anlaşmalı?

Şengül Balakalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Şengül Balakalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Şengül Balakalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Şengül Balakalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şengül Balakalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Şengül Balakalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Şengül Balakalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Balakalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Şengül Balakalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 21.12.2009)

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Şengül Balakalı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şengül Balakalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu