Acil Tıp Doktorları

Uzm. Dr. Şenay Akpınar kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Şenay Akpınar kimdir?, Uzm. Dr. Şenay Akpınar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Şenay Akpınar yorumları, Acil Tıp – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Şenay Akpınar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Şenay Akpınar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şenay Akpınar Kimdir?

Uzm. Dr. Şenay Akpınar, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Şenay Akpınar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Şenay Akpınar kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Akpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Şenay Akpınar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Akpınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şenay Akpınar ile anlaşmalı?

Şenay Akpınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Şenay Akpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Ankara Sıncan Dr. Nafız Körez Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Şenay Akpınar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Acil Tıp, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Şenay Akpınar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şenay Akpınar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Şenay Akpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Akpınar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Şenay Akpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Akpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Şenay Akpınar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Diploma Aldığı Kurum

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 01.07.2011)

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Doktorun Muayenehane Adresi:

Gazi Mustafa Kemal Blv., Fatih Mah., Tuğra Anıtı Yanı Sis Sok., 06930 Sincan/Ankara 
Ankara

Ankara Sıncan Dr. Nafız Körez Devlet Hastanesı

Uzm. Dr. Şenay Akpınar instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şenay Akpınar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu