Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Giriş Yeni Üyelik

Uzm. Dr. Selma Uçar kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Selma Uçar kimdir?, Uzm. Dr. Selma Uçar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Selma Uçar yorumları, Dermatoloji – Sivas ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Selma Uçar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Selma Uçar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Selma Uçar Kimdir?

Uzm. Dr. Selma UÇAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2003 senesinde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2010 senesinde Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi ardından Sivas Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Selma UÇAR, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Sivas Hastanesi’nde devam etmektedir.


Uzm. Dr. Selma Uçar kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Uçar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Selma Uçar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Uçar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Uzm. Dr. Selma Uçar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Selma Uçar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Selma Uçar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Selma Uçar Dermatoloji, uzmanıdır. Sivilce izleri nasıl tedavi edileceği, Işık dolgusu, Cilt bakımı ve akne nasıl tedavi edileceği, Leke mezoterapisi, Leke nasıl tedavi edileceği, Mikro iğneleme, Fraksiyonel lazer nasıl tedavi edileceği, Saçta kepek alanlarında hizmet vermekte ve Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar, Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları, Deri Tümörleri hastalıkları hususunda çalışıyor.


Uzm. Dr. Selma Uçar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Selma Uçar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Selma Uçar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Uçar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Selma Uçar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Uçar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar

Uzm. Dr. Selma Uçar İlgilendiği Hastalıklar

 • Sedef Hastalığı (Psöriazis) 
 • Alerji 
 • Büllöz Hastalıklar 
 • Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları 
 • Deri Tümörleri   

   

  Uzm. Dr. Selma Uçar Uyguladığı Tedaviler

 • Sivilce izleri nasıl tedavi edileceği
 • Işık dolgusu
 • Cilt bakımı ve akne nasıl tedavi edileceği
 • Leke mezoterapisi
 • Leke nasıl tedavi edileceği  

   

  Uzm. Dr. Selma Uçar Diploma Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

  Uzm. Dr. Selma Uçar Uzmanlık Aldığı Kurum

  CUMHURIYET ÜNIVERSITESI

  Uzm. Dr. Selma Uçar Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Sedef Hastalığı (Psöriazis)
 • Alerji
 • Büllöz Hastalıklar
 • Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları
 • Deri Tümörleri

  Uzm. Dr. Selma Uçar Doktorun Muayenehane Adresi:

  Uzm. Dr. Selma Uçar instagram: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Selma Uçar Facebook: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Selma Uçar Whatsapp: Eklenmedi

  Uzm. Dr. Selma Uçar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • DOKTOR ARA

  SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

  tümünü göster
  Yeni mezun bir doktor ne kadar maaş alır?

  Blog Yeni mezun bir doktor ne kadar maaş alır? Yeni mezun bir doktor ne kadar maaş alır? Öğrencilik yıllarınızın ardından merak ettiğiniz soruya yanıt veriyoruz: Yeni mezun bir doktor için... 11 Aralık 2023

  Doktor Sitesi

  Blog Doktor Sitesi Doktor Sitesi: Sağlığınızı korumak için uzman bilgiler ve tedavi seçenekleri sunan güvenilir bir kaynak. Doktor Sitesi İnternet çağıyla birlikte... 11 Aralık 2023

  Doktor Sitesi, sağlık bilincini artırmayı ve doğru sağlık kararları almanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene

  PDF kitap indir
  Gaziantep Oto Kiralama
  Gaziantep Havalimanı Transfer