Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili kimdir?, Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Saliha Serap Çifçili yorumlarını da bulabilirsiniz.

Saliha Serap Çifçili Kimdir?

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Saliha Serap Çifçili, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Çifçili ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Çifçili şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Saliha Serap Çifçili ile anlaşmalı?

Saliha Serap Çifçili kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Çifçili ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Çifçili hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.06.1999)

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Doktorun Muayenehane Adresi:

Fevzi Çakmak Mah., Fevzi Çakmak, Muhsin yazıcıoğlu Caddesi No:10, 34899 Üst Kaynarca / Pendik/Pendik/İstanbul 
İstanbul

T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Saliha Serap Çifçili Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu