Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Şaban Ünver kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Şaban Ünver kimdir?, Uzm. Dr. Şaban Ünver Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Şaban Ünver yorumları, Aile Hekimliği – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Şaban Ünver hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Şaban Ünver yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şaban Ünver Kimdir?

Uzm. Dr. Şaban Ünver, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şaban Ünver, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Şaban Ünver kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Ünver ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Şaban Ünver için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Ünver şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şaban Ünver ile anlaşmalı?

Şaban Ünver kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Şaban Ünver nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Şaban Ünver Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Şaban Ünver hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Şaban Ünver Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Şaban Ünver için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şaban Ünver muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Şaban Ünver hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Ünver ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Şaban Ünver hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Ünver hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Şaban Ünver İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Şaban Ünver Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Şaban Ünver Diploma Aldığı Kurum

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 30.09.2005)

Uzm. Dr. Şaban Ünver Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Şaban Ünver Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Şaban Ünver Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Mersin

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Şaban Ünver instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şaban Ünver Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şaban Ünver Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Şaban Ünver Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu