Uzm. Dr. Pınar Bilgili kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Pınar Balakalı kimdir?, Uzm. Dr. Pınar Balakalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Pınar Balakalı yorumları, Aile Hekimliği – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Pınar Balakalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Pınar Balakalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Pınar Balakalı Kimdir?

Uzm. Dr. Pınar Balakalı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Balakalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Pınar Balakalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. P Balakalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Pınar Balakalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. P Balakalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Pınar Balakalı ile anlaşmalı?

Pınar Balakalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Pınar Balakalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Pınar Balakalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Pınar Balakalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pınar Balakalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Pınar Balakalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. P Balakalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Pınar Balakalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. P Balakalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Pınar Balakalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Diploma Aldığı Kurum

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.07.2012)

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Antalya

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Pınar Balakalı instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pınar Balakalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene