Uzm. Dr. Pelin Kıymaz kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz kimdir?, Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Pelin Kıymaz yorumları, Aile Hekimliği – Afyon Karahisar ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Pelin Kıymaz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Pelin Kıymaz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Pelin Kıymaz Kimdir?

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Pelin Kıymaz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Pelin Kıymaz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. P Kıymaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Pelin Kıymaz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. P Kıymaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Pelin Kıymaz ile anlaşmalı?

Pelin Kıymaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Pelin Kıymaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Pelin Kıymaz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Pelin Kıymaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Pelin Kıymaz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Pelin Kıymaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. P Kıymaz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Pelin Kıymaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. P Kıymaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Pelin Kıymaz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Diploma Aldığı Kurum

İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 09.07.2012)

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Afyon Karahisar

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Pelin Kıymaz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene