Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka kimdir?, Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Manisa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Özlem Baştutçu Saka yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özlem Baştutçu Saka Kimdir?

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Baştutçu Saka, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Baştutçu Saka ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Baştutçu Saka şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Özlem Baştutçu Saka ile anlaşmalı?

Özlem Baştutçu Saka kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Manısa Merkez Efendı Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Baştutçu Saka ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Baştutçu Saka hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Doktorun Muayenehane Adresi:

Merkez Efendi, İzmir Yolu Cad. No:289/B, 45020 Manisa Merkez/Manisa 
Manisa

Manısa Merkez Efendı Devlet Hastanesı(S)

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baştutçu Saka Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu