Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Özlem Baba kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Özlem Baba kimdir?, Uzm. Dr. Özlem Baba Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Özlem Baba yorumları, Aile Hekimliği – Şanlıurfa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Özlem Baba hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Özlem Baba yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özlem Baba Kimdir?

Uzm. Dr. Özlem Baba, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Baba, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Baba kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Baba ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Baba için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Baba şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Özlem Baba ile anlaşmalı?

Özlem Baba kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Baba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özlem Baba Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Özlem Baba hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Özlem Baba Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Özlem Baba için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Baba muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Baba hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Baba ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Özlem Baba hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Baba hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Özlem Baba İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Özlem Baba Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Özlem Baba Diploma Aldığı Kurum

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.07.2009)

Uzm. Dr. Özlem Baba Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özlem Baba Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Özlem Baba Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Şanlıurfa

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Özlem Baba instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baba Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baba Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Baba Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu