Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Özgür Şentürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Özgür Şentürk kimdir?, Uzm. Dr. Özgür Şentürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Özgür Şentürk yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Özgür Şentürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Özgür Şentürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özgür Şentürk Kimdir?

Uzm. Dr. Özgür Şentürk, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Şentürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Özgür Şentürk kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Şentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Özgür Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özgür Şentürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Özgür Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Özgür Şentürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür Şentürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Özgür Şentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Şentürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Özgür Şentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Şentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Özgür Şentürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Uzm. Dr. Özgür Şentürk instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Şentürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu