Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş kimdir?, Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Özgür Kocabaş yorumları, Aile Hekimliği – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Özgür Kocabaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özgür Kocabaş Kimdir?

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Kocabaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Özgür Kocabaş kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Kocabaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Özgür Kocabaş için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Kocabaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Özgür Kocabaş ile anlaşmalı?

Özgür Kocabaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Özgür Kocabaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Özgür Kocabaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür Kocabaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Kocabaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Özgür Kocabaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Kocabaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Özgür Kocabaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Diploma Aldığı Kurum

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 19.11.1999)

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Adana

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özgür Kocabaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu