Uzm. Dr. Oya Çolak kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Oya Çolak kimdir?, Uzm. Dr. Oya Çolak Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Oya Çolak yorumları, Aile Hekimliği – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Oya Çolak hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Oya Çolak yorumlarını da bulabilirsiniz.

Oya Çolak Kimdir?

Uzm. Dr. Oya Çolak, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Oya Çolak, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Oya Çolak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Oya Çolak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Çolak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Oya Çolak ile anlaşmalı?

Oya Çolak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Oya Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Oya Çolak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Oya Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Oya Çolak Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Oya Çolak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Oya Çolak muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Oya Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Çolak ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Oya Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Oya Çolak İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Oya Çolak Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Oya Çolak Diploma Aldığı Kurum

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.07.2008)

Uzm. Dr. Oya Çolak Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Oya Çolak Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Oya Çolak Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Mersin

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Oya Çolak instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oya Çolak Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oya Çolak Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Oya Çolak Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene